Pistolový čístič kartušových filtrů HANSCRAFT

Neohodnoceno
Na dotaz kvůli situaci ve světě
Pistolový čístič kartušových filtrů HANSCRAFT
246 Kč
Přijímáme předobjednávky - předpokládané dodání - září 2019
PŘÍSLUŠENSTVÍ K PEVNÝMI VÍŘIVKÁM
Pistolový čistič kartuší s kartáčky
 

HANSCRAFT Pistolový čistič kartušových filtrů s kartáčkyHANSCRAFT Pistolový čistič kartušových filtrů

Pistolový čistič kartuší s kartáčky s připojením na zahradní hadici

Pistolový čistič kartušových filtrů s kartáčky, který stačí připojit na zahradní hadici, má speciálně navrženou hlavu čističe, která padne perfektně do ruky. Tlakem vody vyčistí filtrační vložku od nahromaděné nečistoty a špíny. Díky důkladnému vyčištění kartuší zlepšíte účinnost kartušové filtrační vložky a prodloužíte její životnost. 

NÁVOD: Pistolový čistič kartušových filtrů s kartáčky a s připojením na zahradní hadici. Slouží k čištění kartušových filtrací vířivých van. Připojte hadici k vodovodnímu kohoutku a pusťte vodu. 

POZNÁMKA: Tlak vody může být různý. Je třeba jej vyzkoušet a zajistit optimální tlak k připojení na zahradní hadici. Připojte konektor ke spodní části pistole. Následně připojte zahradní hadici a potom opatrně spusťte zdroj vody. Čištění vlastních kartušových filtrů neprovádějte nikdy bez jejich jednotlivých komor a s ochrannými brýlemi, kvůli možnému odrazu nečistot. Pro lepší efekt čištění použijte kartáčky pro odstranění hrubých nečistot. Po dokončení čištění čistič opatrně odpojte od zahradní hadice a pod proudem vody očistěte hrubé nečistoty z kartáčků. Pistolový čistič skladujte na takovém místě, aby neohrozil něčí zdraví nebo bezpečnost.

PRODÁVAJÍCÍ:
 HANSCRAFT, s.r.o. Česká republika

Navštivte náš značkový SVĚT VÍŘIVEK & ELEKTROKOL v Praze - Průhonicích/Čestlicích: Čestlice 272,289 - D1 EXIT 8 - Směr Dobřejovice. Každý den včetně víkendů 9-21 hod. 
Kód Kód: 173070
Kategorie: Mobilní vířivky
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: